Snížení nákladů na dopravu díky informacím!

Provozujete dopravní firmu? Nebo disponuje vaše firma několika vozidly? A chcete mít o svém vozovém parku více informací? Chcete převzít nad svými vozidly pořádnou kontrolu a vědět o nich všechno, co je jen možné? Díky GPS sledování vozidel můžete mít knihy jízd, výkazy o provozu vozového parku, identifikace řidičů, přehled o pracovní době vozidel, či kontroly příjezdů a odjezdů vozidel. Zefektivněte díky těmto informacím Vaše podnikání!

GPS sledování vozidel nabízí také možnost zjištění stylu řízení daných řidičů, jejich způsoby brzdění, jízdy do zatáček apod. Kromě toho Vás ORBtrack bude SMS zprávou informovat o překročení rychlosti a Vy tak budete mít opravdový přehled. Velice nápomocná je také kontrola spotřeby nafty, kdy můžete jednoduše přijít na to, kde dochází k úniku PHM. Se systémem ORBtrack můžete využívat automatizované generování cestovních náhrad, reporty výkonu řidičů, monitoring digitálních tachografů či vzdáleně stahovat data z tachografů. Pokud se Váš řidič navíc někde zasekne či ztratí, můžete ho on-line navést a ušetřit si tak drahocenný čas.


Reklama:


Hubnutí zdravě a rychle s našimi odbornými poradci. Jízdní kola Olpran pro každého cyklistu. eDarling je nová online seznamka. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!